سرپرست جدید معاونت فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال استان معرفی

طی حکمی از سوی حسین زین الصالحین مدیر کل، علیرضا بیننده بعنوان سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال استان کرمان منصوب گردید و از زحمات آقای بهنام سعیدی معاون اسبق قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان کرمان، روز یکشنبه ۲۲ آذرماه جلسه تودیع و معارفه معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال استان با حضور مدیرکل، معاونین و کارکنان ستادی در محل سالن اجتماعات ولایت اداره کل برگزار گردید.

در این آیین حسین زین الصالحین مدیر کل گفت: همه تلاش کارکنان ثبت احوال  در راستای تکریم مردم است و امروز خرد جمعی با هم همگون شده و این مجموعه در حال ارائه خدمات است، وی اظهار داشت ارتقاء کمی وکیفی برنامه ها و تحقق اهداف ثبت احوال در دستور کار قرار گرفته و توفیقات ارزشمندی در بحث زیرساختی داشته است.

مدیرکل یادآورشد بهنام سعیدی بر اساس خواسته خود به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مامور شدند، لذا ضمن تشکر ازهمراهی و زحمات وی برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

زین الصالحین تصریح کرد: بمنظور انتخاب معاونت جدید، سعی شده است از وجود کارکنان ثبت احوال استفاده شود و با توجه به نظر شورای معاونین و بررسی های انجام شده علیرضا بیننده برای این مسئولین انتخاب شده است وامیدوارم با استفاده از ابزار دانایی و تعامل در پیشبرد اهداف سازمانی اهتمام ورزند، در پایان مراسم با اهداء لوح سپاس و تقدیم هدایاء از بهنام سعیدی تقدیر و حکم مسئولیت علیرضا بیننده به ایشان تقدیم گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *