نشست مدیرکل ثبت احوال استان با مسئولین دفاتر پیشخوان دولت شهرستان جیرفت

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان از اداره ثبت احوال شهرستان کهنوج بازدید
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶
حضور مدیر کل در مراسم ختم مرحوم قتلوزاده پدر دو شهید گرانقدر
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۶

نشست مدیرکل ثبت احوال استان با مسئولین دفاتر پیشخوان دولت شهرستان جیرفت

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان عصر روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، حسین زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال با مسئولین دفاتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات ثبت احوال شهرستان جیرفت دیدار نمودند.
زین الصالحین در این نشت اظهار داشت: ثبت احوال استان کرمان با برون سپاری خدمات به بخش خصوصی در راستای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، بیش از ۴۵۰ شغل برای جوانان استان ایجاد کرده است.
ایشان ادامه داد: مصمم هستیم در سال جدید نیز با تقویت، پشتیبانی و آموزش بخش خصوصی گام‌های بلندتری در راستای تحقق شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی و اشتغال برداریم.
حسین زین الصالحین در این جلسه ضمن تاکید بر تسهیل و تکریم ارباب رجوع با ارائه رهنمودهایی خواستار ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم منطقه شد.
مدیرکل ثبت احوال به تامین امنیت و پیشگیری از هرگونه خطای احتمالی توسط مسئولین دفاتر پیشخوان تاکید نمود و گفت: دفاتر پیشخوان برای ارائه خدمات مطلوب و بهینه به مردم نیازمند همکاری مطلوب با اداره ثبت احوال شهرستان می باشند.
در ادامه مسئولین دفاتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات ثبت احوال شهرستان جیرفت ضمن ارائه گزارش به بیان دیدگاه و نظرات خود در خصوص همکاری با ثبت احوال شهرستان پرداختند.

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.