نشست عمومی مدیرکل ثبت احوال با همکاران ستادی

بازدید معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی از پروژه بازسازی ساختمان اداره ثبت احوال شهربابک
تیر ۱۴, ۱۳۹۶
تشکیل جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندان در محل دفتر مدیرکل
تیر ۱۴, ۱۳۹۶

نشست عمومی مدیرکل ثبت احوال با همکاران ستادی

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان روز شنبه ۱۰ تیرماه سال جاری، نشست عمومی مدیرکل با کارکنان ستادی در محل سالن ولایت اداره کل برگزار شد.
در ابتدای این نشست حسین زین الصالحین مدیرکل با تبریک عید فطر، از آن بعنوان عید بندگی و عید ارزشهای الهی تعبیر نمود و گفت: امیدواریم بعد از یک ماه عبادت در ماه مبارک و با عظمت رمضان بتوانیم از برکات آن در مسیر کاری و زندگی خود بهره کافی را ببریم.
ایشان سپس به اهمیت تفکر و تدبر در کلیه امور اشاره کرد و گفت: قرآن انسانها را به تفکر فراخوانده و اندیشیدن از اوصاف خردمندان به شمار می رود و نشانه خردمند این است که هرگاه خواست سخن بگوید تدبر می‌کند و اگر مفید بود سخن می گوید و سود می برد و اگر زیان بار بود سخن به میان نمی‌ آورد.
مدیرکل ثبت احوال استان کرمان سپس به بیان وظایف حوزه های مختلف اداره کل و ادارات شهرستان ها پرداخت و از همکاران خواست هرگونه پیشنهاد و راهکار خلاقانه در جهت بهبود و تسریع امور دارند مطرح نمایند که پس از بررسی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
وی سپس گفت: جلسات هفتگی رؤسای ادارات و رؤسای ستادی با کارکنان زیرمجموعه خود از اهمیت خاصی برخوردار است و تشکیل آن موجب پویایی مجموعه می گردد.
ایشان ادامه داد: خدمت به مردم برای ما افتخار به حساب می آید و همه کارکنان باید با راهکار قانونی و ادله منطقی و محترمانه نسبت به انجام کار و راهنمایی مردم اقدام و در کوتاهترین زمان ممکن کارها انجام شود.
در پایان این نشست معاونین مدیرکل و مدیران ستادی به طرح دیدگاه های خود پرداختند.Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.