نشست هم اندیشی مدیر کل ثبت احوال و مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان

حضور مدیر کل ثبت احوال استان کرمان در مراسم ترحیم همکار مرحوم رضا اسکندری گدار
تیر ۲۱, ۱۳۹۶
کارگاه آموزشی مهارت های فرزند پروری برگزار شد
تیر ۲۱, ۱۳۹۶

نشست هم اندیشی مدیر کل ثبت احوال و مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان، دکتر زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال روز سه شنبه ۲۰ تیرماه، طی نشستی با محمد باژیان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به تشریح و بیان برنامه های تدوین شده در سال جاری پرداخت.
مدیرکل ثبت احوال در این نشست با ارائه گزارشی کامل از اقدامات انجام شده در مجموعه ثبت احوال، نحوه خدمات رسانی به مردم و سایر دستگاه ها را تشریح کردند.
ایشان در ادامه ضمن تشکر از مجموعه استانداری بلحاظ نگاه ویژه به ثبت احوال استان، سخنانی در خصوص نحوه فراخوان کارت هوشمند ملی در سطح استان مطرح و بیان داشت: باتلاش های صورت گرفته توسط همکاران ثبت احوال در حال حاضر تمام زیرساخت‌ها برای تعویض کلیه کارت های ملی قدیمی به کارت هوشمند ملی آماده است.
درادامه محمد باژیان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان ضمن ابراز خرسندی از تعاملات سازنده ثبت احوال گفت: اداره کل ثبت احوال در تلاش است تا درهمه مواقع به مردم و دستگاه ها خدمات ارائه نماید و نقش سازنده آن طی چند سال اخیر مشهود است.
مدیرکل بازرسی استانداری در پایان ضمن اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری از زحمات مدیریت و کارکنان پرتلاش ثبت احوال تقدیر نمودند.

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.