کمیته تخصصی شورای راهبردی جمعیت استان تشکیل شد

نشست هم اندیشی مدیرکل ثبت احوال و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان
شهریور ۱۱, ۱۳۹۶
بررسی نحوه تکمیل پرسشنامه های ازدواج و طلاق در کمیته اندیشیه ورزی وقایع حیاتی
شهریور ۱۱, ۱۳۹۶

کمیته تخصصی شورای راهبردی جمعیت استان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان روز پنجشنبه نهم شهریورماه کمیته تخصصی شورای راهبردی جمعیت استان با حضور حسین زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال و دبیر شورای راهبردی جمعیت استان، زهرا موسی پور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و سایر اعضاء در محل استانداری تشکیل شد.
مدیر کل ثبت احوال در این نشست ضمن تبریک هفته دولت  به ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده در دبیرخانه شورای راهبردی جمعیت استان پرداخت و گفت: با حمایت های استانداری و تلاش‌های همکاران، ثبت احوال استان کرمان در حوزه جمعیت در کشور پیشرو است و بحمدالله حرکت‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است.
وی اظهار داشت: جمعیت رکن اصلی امنیت ملی، خلاقیت، نوآوری و پویندگی کشور است و خواستار هماهنگی بیشتر سایر دستگاه‌ها در انجام وظایف کمیته های تخصصی شد.
دکتر زین الصالحین گفت: با تدوین سند راهبردی جمعیت استان نقشه راه جمعیت استان تبیین خواهد شد و فعالیت‌ها هماهنگ خواهد شد.
در ادامه زهرا موسی پور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت:‌از زحمات مدیرکل و کارشناسان ثبت احوال صمیمانه تشکر می‌کنم که به خوبی ثابت کرده‌اند در ثبت احوال احساس مسءولیت در راس امور قرار دارد.
وی گفت: شورای راهبردی جمعیت یک معنای خاص و دایره گسترده ای از فعالیت‌ها را شامل می‌شود و اعضای این شورا باید در جهت غنای جمعیت تلاش کنند.
موسی پور گفت: کار علمی که در ثبت احوال انجام شده نوید بخش این است که خوراک مفیدی برای شورای راهبردی جمعیت کشور تولید شود.
در ادامه کارشناسان دو مجموعه به ارایه دیدگاه‌های خود پرداختند.

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.