برگزاری نشست هم اندیشی امر به معروف ونهی از منکر

به گزارش روابط عمومی، روز دوشنبه ۱۵ آبانماه، به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص فریضه امر به معروف و نهی از منکر، نشستی با حضور حسین زین الصالحین مدیر کل ثبت احوال استان کرمان، محمد سلطان زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و همکاران ستادی در محل سالن اجتماعات ولایت اداره کل برگزار گردید.
در این نشست دکتر زین الصالحین گفت: با توجه به در پیش رو بودن اربعین حسینی و تفکر در فلسفه عاشورا که احیاء امر به معروف و نهی از منکر بود، امروز این فریضه بیش از هر زمان دیگری لازم است.
ایشان افزود: گفتمان امر به معروف و نهی منکر در جامعه انسانها را در مسیر مستقیم قرار داده و سبب تعالی و کمال انسانی می گردد.
مدیرکل ثبت احوال در ادامه با اشاره به سیاست های ابلاغی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، خواستار فرهنگ سازی و اطلاع رسانی افزایش جمعیت با استفاده از ظرفیت های موجود در ستاد امر به معروف و نهی از منکر شد.
در ادامه محمد سلطان زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی منکر استان با ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان ثبت احوال گفت: امر به معروف و نهی از منکر احیا کننده همه فرائض است و از مسائل مهم تربیتی است.
وی اظهار داشت: فرهنگها را باید اصلاح کنیم، آموزش بدهیم و در نهایت هدف باید تلاش برای سازندگی جامعه ای بهتر باشد.
در پایان همکاران شرکت کننده در نشست به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.