همایش تکریم از ایثارگران، پیشکسوتان و کارکنان ثبت احوال شهرستان زرند

بازدید مدیرکل و مدیران ستادی از اداره در حال بازسازی ثبت احوال شهرستان زرند
بهمن ۲۲, ۱۳۹۶
دیدار نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل ثبت احوال استان
اسفند ۷, ۱۳۹۶

همایش تکریم از ایثارگران، پیشکسوتان و کارکنان ثبت احوال شهرستان زرند

روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه همایش تکریم ایثارگران، پیشکسوتان و کارکنان ثبت احوال شهرستان زرند با حضور حسین زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال، مدیران ستادی، کارکنان بازنشسته و شاغل در اداره ثبت احوال زرند در محل تالار فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.
حسین زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال در این همایش با تسلیت ایام دهه فاطمیه حضرت زهرا (س) و گرامیداشت ورود به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: توانمندی‌های امروز کشور مرهون خون شهداء است و ما مدیون آنان هستیم که را راه خدا جان خود را فدا کردند و امنیت و سربلندی امروز ایران اسلامی را رغم زدند.

ایشان اظهار داشت: به خود می بالیم که کارکنان ثبت احوال در نسل های قبل با عزتمندی هویت ایرانیان را حفظ کردند و با تحمل سختی ها اکنون این هویت را به نسل جدید کارکنان ثبت احوال تحویل داده اند و اکنون ما باید امانتدار خوبی برای انان باشیم.

در ادامه کارکنان بازنشسته و شاغل ثبت احوال شهرستان زرند به بیان دیدگاه ها و خواسته های خود پرداختند و مدیرکل و مدیران ستادی پاسخگوی آنها بودند.
در پایان این همایش با اهداء لوح سپاس و هدیه ای از کارکنان ایثارگر، بازنشسته و شاغل در ثبت احوال زرند از سوی دکتر زین الصالحین تقدیر شد.
Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.