در دیدار بسیجیان اداره کل ثبت احوال با سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثاراله استان

کارگروه تخصصی جمعیت با موضوع سیاست های تهدید نسل و سونامی سالمندی
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸
مصاحبه خبری مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با خبرنگاران صدا و سیما “روز ۳۰ اردیبهشت روز جمعیت “
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸

در دیدار بسیجیان اداره کل ثبت احوال با سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثاراله استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان کرمان روز یکشنبه مورخ ۲۹ اردیبهشت ماه دیدار مدیرکل ثبت احوال استان ، معاونین و بسیجیان با فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار گردید.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت : ۳۰ اردیبهشت ماه را روز جمعیت را یاد آور شد و در خصوص این مهم مقام معظم رهبری در سال ۹۳ سیاست های کلی جمعیت را ابلاغ نمودند و متاسفانه همگونی صورت نگرفته است و بسیج و بسیجیان در همه روز توانسته اند موفق باشند و  کاهش جمعیت باعث گردیده که با یک تهدید بالاقوه مواجه شویم و درصورت عدم توجه به این بحران تبدیل به تهدید بالفعل  تبدیل میگردد. وی افزود اکنون موقع چاره اندیشی و نیازمند برنامه ریزی  می باشیم .

ایشان خاطر نشان کرد :در سال ۸۵ یک پنجره جمعیتی تشکیل گردیده است که این پنجره بیشتر برای کشور های درحال توسعه شکل می گیرد و با این روند در سال ۱۴۲۵ جمعیت زیر ۱۵ سال به سی میلیون خواهد رسید.

وی افزورد سند سلامت توسط دانشگاه علوم پزشکی کرمان تنظیم گردیده است و سند سالمندی توسط سازمان بهزیستی استان  تنظیم و سند جمعیت نیز توسط ثبت استان کرمان درحال تنظیم می باشد .

در ادامه این دیدار سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثاراله استان: ضمن تقدیر تشکر از کارکنان ثبت احوال  ، عنوان کرد همه انها به عنوان بسیجیان فعال نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال خدمت رسانی به مردم می باشد .

ایشان عنوان کرد فرزند بیشتر برکت برای خانواده ها می باشد و بسیاری از معضلات را حل میکند .چون خداوند رزق و روزی همه را تعیین نموده و باید باورها و اعتقادات را بالابرد و این در سطح ملی نیازمند یک عزم ملی و یک نهضت ملی می باشد .

وی خاطرنشان کرد :به تغبیر امام خمینی( ره) “دشمنان برای ۳۰ سال آینده برنامه ریزی می کنند ”
 

 

 

 

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.