نشست مدیرکل ثبت احوال استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

نشست “دکتر حسین زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان”
مرداد ۸, ۱۳۹۸
جلسه “مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با مدیر کل کل بهزستی استان کرمان “
مرداد ۱۵, ۱۳۹۸

نشست مدیرکل ثبت احوال استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال ۱۳ مرداد ماه، نشست دکتر حسین زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان و معاونین  با محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

حسین زین الصالحین در این جلسه با اشاره به اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان عضو اصلی  شورای راهبری جمعیت می باشد  در جهت ارتقاء فرهنگ، فرزند آوری و سبک زندگی و …  می تواند به عنوان یک مبلغ در جهت افزایش جمعیت باشد  و در زمینه های فرهنگی ، هنری همکاری های خیلی خوبی از حوزه شما می توان داشته باشیم .

وی با تاکید بر اینکه سال ۹۷ طلاقی ترین سال می باشد وهمچنین ایشان اشاره نمودند کشور ما با افزایش کهن سالی روبرو می باشد که .این کاهش جمعیت  باعث میگردد که  در سال ۱۴۲۵ جمعیت زیر ۱۵ سال با جمعیت بالای ۶۵ سال یکسان خواهد شد و کشور دچار بحران جمعیت و کمبود منابع انسانی میباشد.

در ادامه محمدرضا علیزاده گفت:ضمن خوش آمدگویی تشکر از همکاران ثبت احوال به لحاظ حضور آنها درخانه فرهنگ و هنر استان ابراز خرسندی نمودند .

همچنین ایشان بیان نمود، دیدگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  دیدگاه تعامل ، هماهنگی و همکاری با سایر دستگاه ها میباشد و ما قدم ها و گام هایی در راستای اهداف اداره کل  ثبت احوال انجام خواهیم داد.

وی تاکید نمودند یکی از مهمترین منابع  جامع امروزی ما  منابع انسانی می باشد و ما نیازمند یک توازن می باشیم که همه در جهت رشد حرکت کنند تا ما یک جامعه پویا داشته  باشیم.

و در پایان لوح تقدیر از طرف مدیرکل ثبت احوال استان  به محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی   و حسین زاده معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیم گردید.
 

 

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.