نشست مدیرکل ثبت احوال استان با کارکنان و بازنشستگان ایثارگر شرق استان کرمان

سفر مدیرکل ثبت احوال استان به شهرستان بم و” افتتحاح اداره ثبت احوال بروات”
مرداد ۲۸, ۱۳۹۸
“کلاس آموزش هویت و تابعیت ۲” و جشن عید غدیر خم در اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید.
مرداد ۳۱, ۱۳۹۸

نشست مدیرکل ثبت احوال استان با کارکنان و بازنشستگان ایثارگر شرق استان کرمان

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان کرمان ۲۷ مرداد ماه، مدیرکل ثبت احوال استان به همراه معاونین و کارکنان ستادی اداره کل ثبت احوال از کارکنان و بازنشستگان ایثارگرشهرستان بم تقدیر و تشکر کردند.

با تماس تلفن بیدکی مشاور امور ایثارگران سازمان ثبت احوال  با همکاران ، ضمن تبریک این روز به تمام ایثارگران ، ایشان بیان کردند هرکس در خطوط رهبری باشد راه را گم نخواهد کرد و خداوند آنهایی را که در جبهه جهاد کردند، اجر عجین دارند و  ازافتخارات من خدمت به ایثارگران می باشد وایشان در ادامه از مدیرکل ثبت احوال استان به عنوان فردی ولایت مدار ، فرهیخته ، مومن و متدین نیزتقدیر و تشکر کردند.

در این نشست دکتر زین الصالحین گفت : تشکر از همه تلاش ها و ایثارگری های که متحمل شدند لذا یاد و خاطره تمام شهدای اسلام و امام شهدا و شهدای دفاع مقدس و همچنین شهیدان خطه سرافراز شهرستان بم را گرامی میداریم .و این ایام را خدمت تمام ایثارگران تبریک گفتند.

همچنین ایشان بیان کرد: ایثارگران محبوب ترین و لایق ترین انسانها می باشند که از جان و مال خود  گذشته و با ایثارگری امنیت و آرامش را به بهترین وجه به ارمغان آوردند وعنوان کردند آنها افرادی هستند که زبان قاصر است و نمی توان در وصف آنها صحبتی صورت پذیرد.

دکتر زین الصالحین گفت:امروز تحدیدهای دشمن و هم تحدید های حوزه فرهنگی ، اقتصادی بیشتر نیازمند  یک روحیه ایثارگری می باشیم و همه ما  امروز با نگاه جهادی و با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری (مدظله) همکاری می کنیم و کارکنان

ثبت احوال با حرکت جهادی به مردم خدمت می کند .

درپایان این نشست از کلیه همکاران و بازنشستگان ایثارگر ثبت احوال شهرستان بم نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.